روش درمانی دکتر نادر کاظمی 1
در این روش درمانی که اینجانب نادر کاظمی پزشک عمومی از سال¬های 1385 تا 1393 انجام داده ام اصولاً براساس تلفیق طب سنتی ایران و طب کلاسیک و طب سوزنی می¬باشد.
در این روش براساس انجام آزمایشات (بیوشیمی) و معاینات روتین کلاسیک و معاینات نبض¬ها می باشد و گرفتن شرح حال دقیق و تعیین طبیعت بیمار، تشخیص تا حدودی مشخص می گردد.
و با باور بالا و لطف خداوند و نیت پاک از طرف بیمار و پزشک درمان شروع می گردد. در این روش تمرکز اصلی بر متعادل سازی اجزاء و عناصر درونی انسان است و تنها با معاینات ظاهری [بلغم/ صفرا/ سودا/ دموی] که در طب سنتی (فوددرمانی) رایج است به تشخیص نخواهیم رسید. اما براساس آزمایشات و نیت خوب و معاینات و تشخیص طبیعت بیمار حدوداً ده درصد درمان اساسی صورت می گیرد. ما در این روش تبلیغ نداریم چون اعتقاد داریم رضایتمندی بیماران خود برای ما تبلیغ می باشد و در این زمان افرادی که به ما معرفی می گردند با باور بالا می آیند و این خود 50% درمان است. ما در این روش درمانی با خوددرمانی موافق نیستیم. عده ای جهت رسیدن به اهداف تجارت خود خوددرمانی را تبلیغ می کنند اما این به ضرر بیماران و جامعه پزشکی می باشد. به دلائل ذیل:
1- مقاومت در درمان بیماری ها ایجاد می کند. 2- با توجه به اینکه طبیعت افراد متفاوت است پروتکل درمانی (خوددرمانی) به بیماران ضرر می رساند. 3- هزینه های درمانی را افزایش می¬دهد. 4- چهره طب سنتی تخریب می شود. 5- باور بیماران پایین می آید.
به هر حال ما با تجارت مخالف نیستیم اما قانونمند بودند باید اساس کار ما باشد و درمانگر در طب سنتی باید پزشک باشد.
کلیه حقوق © برای دکتر نادر کاظمی محفوظ است
طراحی و توسعه : شرکت آوین