کسب درآمد ارز دیجیتال از پلتفرم نبض چگونه است؟
روش ۱ - سرمایه گذاری


اگر قصد ورود به یک دنیای پرسود، پر رونق، بدون دغدغه های ضرر مالی مثل بورس یا کاهش ارزش پول، جدید و در حال رشد پی در پی را جهت سرمایه گذاری دارید می توانید با فعالسازی قرارداد های کلود ماینینگ ارزهای دیجیتال (استخراج ابری) براحتی درآمد بسیار خوبی داشته باشید. و درآمد خود را بصورت روزانه دریافت کنید.

شما می توانید با سرمایه گذاری به هر میزان دلخواه در زمان هایی که قراردادهای ابری موجود می باشند، این سیستم را امتحان کنید و به جمع هزاران کاربر ما بپیوندید.

به عنوان مثال، تصویر زیر، یک قرارداد دوج در حال استخراج را نشان می دهد، قرارداهای فعال شما در قسمت کنترل پنل ابری قابل مشاهده خواهند بود.

مشاهده قراردادهای موجود


روش ۲ - معرفی دوستان


اگر سرمایه گذارانی را می شناسید که مشتاق به استفاده از سیستم ما می باشند، می توانید با معرفی آنها به درآمد بسیار خوبی برسید و ۴.۵ درصد کمیسیون آنی پس از خرید آنها در حساب خود دریافت کنید.

جهت دعوت کاربر جدید به سایت به عنوان زیر مجموعه خود، پس از ثبت نام می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

معرفی کنید


روش ۳ - ثبت نام به عنوان بازاریاب


د‌ر صورتی که افراد زیادی را جهت معرفی به سایت می شناسید و حداقل ۲ نفر را به سایت معرفی کرده باشید که از قراردادهای ابری خریداری کرده باشند، می توانید به عنوان‌ بازاریاب فعالیت کنید.

از مزایای فعالیت به عنوان بازاریاب، اختصاص حساب کاربری جداگانه و پنل مختص بازاریابی می باشد.

در این پنل، بازاریاب علاوه بر توانایی دعوت کاربر جدید و مدیریت زیر مجموعه های خود به صورت حرفه ای تر، امکان ایجاد کد های تخفیف مختلف جهت تبلیغات برای بازاریابی مختص به خود را نیز دارد.مقدار مجاز این تخفیف و همچنین درصد کمیسیون دریافتی در پنل بازاریابی با توجه به فعالیت بازاریاب افزایش پیدا می کند.

جهت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به عنوان بازاریاب به لینک زیر مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر


روش ۴ - سپرده بیت کوینی


در نبض شما می توانید، تنها با نگه داشتن موجودی بیت کوین، داخل حساب خود، سود ماهیانه دریافت کنید.

در حال حاضر ۰.۷ درصد سود، بابت میانگین موجودی بیت کوینی کاربران در سایت، بصورت ماهانه محاسبه و واریز می گردد.

که این مقدار در سال چیزی حدود ۸.۴ درصد می شود که شما می توانید تنها با نگه داشتن موجودی در والت نبض به سرمایه بیت کوینی خود، بیفزایید.

افزایش موجودی


چگونه اعتماد کنیم؟


پلتفرم نبض تا کنون افتخار خدمت رسانی به ده ها هزار کاربر را داشته است که بیشتر این اشخاص از طریق معرفی توسط دوستان و آشنایان خود در سایت ثبت نام می کنند.

مزارع استخراج ما در کشورهای نپال و میانمار بصورت رسمی و قانونی ثبت شده و قابل استعلام می باشند که جمعا مساحتی بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع و ظرفیتی معادل ۳۰۰ مگاوات را به خود اختصاص داده اند.

از روز شروع فعالیت ما تا این لحظه بطور دقیق 108,670 کاربر در پلتفرم نبض ثبت نام کرده اند و افراد زیادی بصورت روزانه و هر لحظه در حال کسب درآمد از طریق این پلتفرم می باشند که تا این لحظه مجموعا معادل بیش از 889 بیت کوین از سایت برداشت کرده اند که این مقادیر همواره درحال افزایش می باشد.

مهم ترین ضمانت ما نقد بودن درآمد شما و امکان برداشت نامحدود از حساب کاربری طی چند دقیقه می باشد که درواقع پلتفرم ما را به یک والت شخصی ایمن نیز تبدیل کرده است، دریافت قرارداد ثبت شده به نام شما و امکان کنترل دستگاه های خود (در فارم ما) توسط دوربین مداربسته، امکان تبدیل موجودی در کسری از ثانیه از عوامل دیگری می باشد که نبض را یکتا و بی رقیب کرده است.

مورد آخر، امنیت بسیار بالای پلتفرم نبض است که با توجه به قرارداد ما با شرکت بسیار بنام امنیت سایبری، وبسایت ما تا سقف ۱۰۰ میلیون دلار بیمه شده و در صورت هرگونه مشکل امنیتی این شرکت متعهد به پرداخت خسارت وارده می باشد. در نتیجه در نبض شما امنیت کم نظیری را تجربه می کنید که مطابق بالاترین استاندارد های جهانی می باشد.

مشاهده نظرات کاربران مجوز فعالیت فارم میانمار
جایزه استارت آپ نمونه سال - رویداد درآمدی بر استخراج ارزهای رمزنگاری شده؛ فرصت ها و چالش ها
دانشگاه صنعتی شریف - ۱۰ تیر ۱۳۹۷

ارز‌های دیجیتال تا چند سال آینده به عنوان بازیگری اصلی در اقتصاد و سیستم‌های مالی جهان نقش‌آفرینی خواهند کرد. بسیاری از کشور‌ها و مؤسسات بزرگ هم اکنون وارد عرصه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال شده و در حوزه‌های مختلفی از آن سرمایه‌گذاری کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین و سود‌ده ترین حوزه‌های مرتبط، حوزه استخراج این ارز‌ها است. علیرغم همه جذابیت‌های موجود، همانند هر سرمایه‌گذاری دیگری این حوزه نیز دارای ریسک‌هایی می‌باشد. در این کارگاه هدف ارائه مفاهیم پایه‌ای مرتبط با استخراج ارزهای دیجیتال و همچنین معرفی انواع راه‌های ورود و فعالیت در این حوزه بوده است.

در این رویداد مباحث زیر ارائه شده است

مفاهیم موجود در استخراج
اهداف اصلی استخراج
آشنایی با فرآیند کلی استخراج
اجماع و انواع مکانیزم‌های آن
دسته‌بندی ارزها (از منظر قابلیت استخراج)
آشنایی با اصطلاحات موجود در حوزه
انواع مدل‌های استخراج
بررسی کاربردهای دیگر استخراج
آشنایی با برخی از ابزارها